EXPRESS ONE BG е част от куриерската мрежа на Австройски Пощи (Post AT) в Централна и Източна Европа и е водеща в доставката на вътрешни и международни куриерски пратки.

Във връзка с разрастване на дейността, търсим високо мотивирани,отговорни и позитивно настроени хора за позиция шофьор-куриер в следните градове:
- София град/ София област; Пловдив; Варна; Бургас; Стара Загора; Велико Търново;

При интерес за други градове, можете да изпратите своето CV на jobs@expressone.bg, като впишете града, за който се интересувате.

Задължения
- коректна доставка/прием до/от посочен адрес;
- спазване на правилата за доставка наложени от Express One;
- спазване на сроковете за доставка;
- коректно попълване на документите съпътстващи пратката;
- спазване на закона за движение по пътищата;
-работа с парични средства във връзка с доставянето на пратките;

Изисквания
- Шофьорска книжка категория В с над 25 контролни точки;
- Умение за работа в екип;
- Отговорност към поставените задачи;
- Комуникативност;
- Възможност за работа в гъвкаво работно време;
- Организационни умения и имения за планиране;
- Носене на фирмено облекло и фирмени опознавателни знаци;
- Умение за работа в динамична и напрегната среда;
 -Опит в друга куриерска компания е голямо предимство;

Компанията предлага:
- Трудов договор съгласно КТ;
- Служебен автомобил за изпълнение на задълженията по договор;
- Бонуси обвързани с постигнати резултати;
  -Работно време от Понеделник до Петък;
  При желание, моля изпратете Вашето актуално CV на jobs@expressone.bg
Прочетох и се съгласявам с Условия за ползване.
Прочетох и се съгласявам с Правилата за поверителност.