EXPRESS ONE BG е част от куриерската мрежа на Австройски Пощи (Post AT) в Централна и Източна Европа и е водеща в доставката на вътрешни и международни куриерски пратки.
Във връзка с разрастване на дейността, търсим високо мотивирани,отговорни и позитивно настроени хора за позиция шофьор-куриер в следните градове: - София град/ София област; Пловдив; Варна; Бургас; Стара Загора; Велико Търново;
При интерес за други градове, можете да изпратите своето CV на jobs@expressone.bg, като впишете града, за който се интересувате.

Задължения:

  • коректна доставка/прием до/от посочен адрес;
  • спазване на правилата за доставка наложени от Express One;
  • спазване на сроковете за доставка;
  • коректно попълване на документите съпътстващи пратката;
  • спазване на закона за движение по пътищата;
  • работа с парични средства във връзка с доставянето на пратките;

Изисквания:

  • Шофьорска книжка категория В с над 25 контролни точки;
  • Умение за работа в екип;
  • Отговорност към поставените задачи;
  • Комуникативност;
  • Възможност за работа в гъвкаво работно време;
  • Организационни умения и имения за планиране;
  • Носене на фирмено облекло и фирмени опознавателни знаци;
  • Умение за работа в динамична и напрегната среда;
  • Опит в друга куриерска компания е голямо предимство;

Компанията предлага:

  • Трудов договор съгласно КТ;
  • Служебен автомобил за изпълнение на задълженията по договор;
  • Бонуси обвързани с постигнати резултати;
  • Работно време от Понеделник до Петък;
При желание, моля изпратете Вашето актуално CV на jobs@expressone.bg
Прочетох и се съгласявам с Условия за ползване.
Прочетох и се съгласявам с Правилата за поверителност.