Express One България е компания специализирана в обработка и доставка на куриерски пратки. Поради разрастване на дейността търсим високо мотивирани кандидати за длъжността СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ  в логистичната ни база в гр. София, кв. Дружба.

Задължения:
- Извършва товаро-разтоварни дейности;
- Работа със специализиран софтуер;
- Приема/предава куриерски пратки;
- Обработва документи свързани с приемането/предаването;
- Разпределя пратки по дестинации;
- Опакова и подготвя пратки;

Изисквания:
- Умение за работа в екип;
- Отговорност към поставените задачи;
- Комуникативност;
- Двусменен режим на работа;
- Умения за работа в динамична и напрегната среда;
- Предимство - Опит в управление на мотокар/газокар;

Дружеството предлага:
- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Допълнителни бонуси обвързани с постигнати резултати;

При интерес, моля изпратете актуално CV на jobs@expressone.bg, като задължително в заглавието на мейла посочите за коя длъжност кандидатствате.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за допълнителен разговор.
Всички предоставени лични данни се съхраняват съгласно закона.
Прочетох и се съгласявам с Условия за ползване.
Прочетох и се съгласявам с Правилата за поверителност.